+98 21 885 909 37
info@ranika.org
تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، تقاطع بلوار پاکنژاد و بلوار دریا به سمت شرق در بلوار دریا، پلاک 172، طبقه 4، واحد 4
رانیکا ملل پارسه
تخصص ما، تحقق رویای شما

درباره ما

شما اینجا هستید

وکلای ما

اداره ثبت کارگزاران مهاجرتی (MARA) و موسسه مهاجرت استرالیا (MIA)بر امور مربوط به وکلای مهاجرتی استرالیا نظارت دارند و شرکت رانیکا ملل پارسه از خدمات و همکاری یکی از وکلای رسمی و مورد تایید این انجمن ها استفاده می نماید. این امر باعث آرامش خاطر مشتریان بوده و آنها از تجارب تیمی متشکل از کارشناسان و مشاوران زبده شرکت رانیکا ملل پارسه در ایران و وکیل با سابقه درخشان این شرکت در استرالیا بهره مند می گردند.
مشخصات وکیل رسمی شرکت رانیکا ملل پارسه:
آقای دانیال اسکندری
شماره عضویت مارا: 0100438
پست الکترونیکی: daniel@australianmigration.org
آدرس پستی: استرالیا، سیدنی، خیابان فیلیپ، شماره 88، برج RBS، طبقه 25
تلفن: 61282112722+
فکس: 61282110555+


ریسک کمک گرفتن از کسی که به ثبت نرسیده است
اگر می‌خواهید از یک نمایندگی مهاجرت در استرالیا استفاده کنید که به درخواست ویزای شما کمک کند، مطمئن شوید که یک نمایندگی ثبت شده باشد. این کار از شما محافظت می‌کند.
اگر کسی که نماینده مهاجرت ثبت شده نیست کمک مهاجرتی به کسی در استرالیا بدهد مرتکب یک تخلف جدی شده است. مجازات این کار می‌تواند تا 10 سال زندان باشد.
مزایای استفاده از یک نمایندگی ثبت شده چیست؟
استفاده از یک نمایندگی ثبت شده مهاجرت مزایای زیادی دارد. همانطور که در جدول زیر خواهید دید، بکار گیری کسی که ثبت شده نیست ریسکهای زیادی را در بر خواهد داشت.

مزایای استفاده از یک نمایندگی ثبت شده چیست؟

نمایندگان ثبت شده:

ریسکهای استفاده از شخصی که ثبت نشده چیست؟

کسی که ثبت نشده:
باید دانایی خوب و به روز از قوانین و روشهای مهاجرتی استرالیا داشته باشندممکن است فقط دانایی محدودی از قوانین و روشهای مهاجرتی استرالیا داشته باشد
موظفند که برای منافع قانونی شما عمل کنند و بر اساس یک ضوابط رفتار، آگاهی و راهنمایی دقیق به شما بدهندممکن است آگاهی و راهنمایی نادرست و قولهای دروغین بدهد، یا سعی کند از موقعیت شما سوء استفاده کند
باید پول شما را در یک حساب جداگانه بگذارند تا خدمات ارائه شود و حسابهایشان را مورد ممیزی گاه به گاه قرار دهندممکن است پول شما را به راه درست اداره نکند (بعضی از آنها مبالغ زیادی را از مشتریانشان گرفته‌اند)
باید سوابق مشتریان را به درستی تا هفت سال نگه دارندممکن است پرونده‌ها را به صورت درستی نگهداری نکند و مدارک مهم شما را گم کند.
مجازند که نماینده شما باشند و باید نتیجه درخواست ویزایتان را به موقع به شما بگویندهیچ اجباری ندارد که نتیجه درخواست ویزا را به شما بگوید