+98 21 885 909 37
info@ranika.org
تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، تقاطع بلوار پاکنژاد و بلوار دریا به سمت شرق در بلوار دریا، پلاک 172، طبقه 4، واحد 4
رانیکا ملل پارسه
تخصص ما، تحقق رویای شما

پنج مکان دیدنی در استرالیا که نباید از دست بدهید

اگر قصد سفر چند وقته استرالیا دارید، خیلی مهم است که بتوانید در این مدت کوتاه مهمترین مکان های دیدنی را بازدید کنید.

استرالیا دارای مکان های باور نکردنی است شهرهای شلوغ و شهرهای آرام، جنگل های بارانی باور نکردنی با درختانی زیبا و بیابان های بزرگ است، از نمونه مواردی هستند که هر مهاجری را به وجد می آورند. برای همین برای اینکه تصمیم بگیرید، کدام مکان را برای مسافرت انتخاب کنید، خیلی سخت است. اگر به هر دلیلی شانس سفر به این کشور را پیدا کردید، توصیه می کنیم که این 5 مکان را که در ادامه معرفی می کنیم، از دست ندهید. اگر هم قصد مهاجرت به استرالیا را دارید، به غیر از این 5 مورد، مکان های بسیار زیاد و دیدنی را می توانید مشاهده کنید.

 

5 مکان دیدنی در استرالیا

 

1- صخره بزرگ مرجانی

 

به عنوان میراث جهانی یونسکو ، دیواره بزرگ مرجانی، بزرگ‌ترین سازه ساخته‌شده توسط موجودات زنده، مکانی است که از فضا، قابل دیدن است.

 

این صخره که در دریای مرجانی واقع شده‌است ، از ساحل کویینزلند ، یکی از محبوب‌ترین جاذبه‌های جهان است . خانه ای باور نکردنی برای زندگی دریایی است. می توانید به سادگی روی قایق بنشینید و مناظر شگفت‌انگیز را ببینید ، خواهید دید که چرا دیواره بزرگ مرجانی یکی از شگفت‌انگیزترین نقاط طبیعی در دنیا است .

 

2- جزایر ویتساندی

 

جزایر ویتساندی در ساحل مرکزی کوئینزلند جزء زیبا ترین، نقاط جهان هستند. شگفت انگیزی جزایر ویتساندی، ساحل آن، شیرین ترین آب را دارد به طوری که شما نمی خواهید آن جا را، ترک کنید. شما می توانید جزایر را در یک سفر روزانه ببینید، یا اگر ترجیح می دهید، می توانید در چند روز با قایق ادامه دهید و مناطق زیبای اطراف جزایر را کشف کنید. همچنین می توانید از غذاهای دریایی عالی لذت ببرید!

 

3- جزیره فریزر

 

اگر به دنبال یک ماجراجویی کوچک هستید ، جزیره فریزر نقطه خوبی است . جزیره فریزر، در امتداد ساحل جنوبی کوئینزلند واقع شده که توسط قایق قابل دسترس است. این میراث جهانی می باشد که در دریاچه McKenzie زیبا واقع شده است. اگر سرزمین خوبی برای تماشای نهنگ می خواهید به این دریاچه سفر کنید.

 

4- ساحل بوندی

 

شما ممکن است از سواحل بوندی در سیدنی چیزهایی شنیده باشید، اما آیا می دانید که این سواحل، در شهر واقع شده است؟ این ساحل، در کنار خیابانی معروف ساحلی سیدنی واقع شده است. سواحل بوندی در سال 2008 به عنوان یک میراث طبیعی استرالیا شناخته شد. در کنار پیاده‌روی در کنار ساحل، شما می‌توانید در بالای تپه چمنی بنشینید، یا به سمت پایین روی شن‌ها حرکت کنید. این سواحل زیبا با جریان‌های ملایم برای شنا و موج‌سواری، مکان بسیار خوبی است.

 

5- صخره آیرز

 

اولورو ، که به نام صخره آیرز نیز شناخته می‌شود ، با سنگ ماسه‌ باور نکردنی تشکیل شده است، جزء فهرست میراث جهانی قرار دارد. بازدیدکنندگان از صخره آیزر برای یک شب الهام بخش، از آسمان میتوانند ، نظاره گر ستاره ها باشند. اگر می‌خواهید به اولورو سفر کنید ، مطمئن شوید که با یک راهنما و این که تمام لوازمی را که می‌خواهید ، از جمله آب ، کبریت ، جعبه کمک‌های اولیه و غیره سفر کنید. هیچ وقت سفر به استرالیا را از دست ندهید. دیدنی های استرالیا اینقدر جذاب است که توجه هر بیننده ای را می تواند به خود جلب کند. استرالیا با اینکار، به بازدیدکنندگان خود احترام می گذارد.