+98 21 885 909 37
info@ranika.org
تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، تقاطع بلوار پاکنژاد و بلوار دریا به سمت شرق در بلوار دریا، پلاک 172، طبقه 4، واحد 4
رانیکا ملل پارسه
تخصص ما، تحقق رویای شما

اخبار استرالیا

شما اینجا هستید

10 فرودگاه برتر در استرالیا

استرالیا از جمله کشورهایی است که هرساله مهاجران زیادی را به  خود می پذیرد. این مهاجران اگر به صورت قانونی وارد شوند، باید با فرودگاه ها به منظور انتخاب مقصد پروازی دقت کنند.

استرالیا دارای یکی از بالاترین جمعیتهایی است که از سرتاسر دنیا به این کشور مهاجرت می کنند.مهاجرت به استرالیا بیشتر از کشورهای، آسیای جنوب شرقی، ژاپن و ایالات متحده انجام میشود. در اینجا ده فرودگاه برتر استرالیا ذکر شده است:

فرودگاه برتر استرالیا

1- فرودگاه ساحل طلایی

فرودگاه ساحل طلایی به عنوان فرودگاه منطقه ای، به عنوان سریع‌ترین فرودگاه بین‌المللی در حال رشد در استرالیا تاسیس شده است و امسال بیش از ۵ میلیون مسافر را جابه جا کرده‌است. در یک نظرسنجی انجام‌شده توسط ۱۱.۳۸ میلیون مشتری فرودگاه و از جمله بیش از ۲۴۰ فرودگاه در سراسر جهان در مورد " بهترین فرودگاه منطقه‌ای " در منطقه استرالیا، اقیانوس آرام لقب گرفته است. همچنین در رده بالای دو فرودگاه نیوزلند به عنوان " بهترین فرودگاه منطقه‌ای " در سال ۲۰۱۰ نام آن را به " فرودگاه برتر استرالیا " در سال ۲۰۱۰ تبدیل کرده است. این منطقه، حدودا ۳۰۰ روز آفتابی در سال دارد، به همین دلیل ساحل طلایی نامگذاری شده است.

2- فرودگاه بریزبن

بریزبن، در سال 2017 به عنوان سومین فرودگاه برتر استرالیا و اقیانوس آرام در جهان انتخاب شد و تنها فرودگاه استرالیا است که در سال 2010 در صدر فهرست 25 فرودگاه برتر جهانی قرار گرفت (در رتبه 18 قرار دارد ).

3- فرودگاه بین المللی ملبورن

فرودگاه بین المللی ملبورن (ACI) در فهرست 5 فرودگاه برتر، به عنوان "بهترین خدمات فرودگاهی " قرار دارد و جز چهارمین فرودگاه هوایی در جهان (ملبورن به سیدنی) دارد. مجله سیاحتی تجارتی ملبورن، این فرودگاه را در لیست 10 فرودگاه برتر خود قرار داده است.

4- فرودگاه بزرگ باربری ریف - جزیره همیلتون

جزیره همیلتون، تنظیم کننده محل برگزاری مسابقه "بهترین شغل در جهان"، است.این جزیره دارای یک صحنه قایق بادبانی بندر و حوضچه های غواصی در فاصله چند دقیقه ای از فرودگاه است. خدمات به این جزیره شامل پروازهای روزانه از ملبورن و کنز، پرواز روزانه از سیدنی و پروازهایی از بریزبن است.

5- فرودگاه بین‌المللی سیدنی

ورزشگاه سیدنی در شلوغ‌ترین مرکز استرالیا ، این کشور را به ۴۶ کشور بین‌المللی، ۲۳ کشور داخلی و ۲۸ مقصد منطقه‌ای متصل می‌کند. برنده هماهنگ " بهترین فرودگاه " و " ۱۰ فرودگاه برتر " طی یک دهه گذشته بوده است. امکانات فرودگاه شامل سالن جلسات، رستوران، دو اتاق ملاقات با تکنولوژی برتر، wi-fi سریع و استفاده از آبگرم است.

6- فرودگاه آدلاید:

انجمن فرودگاه استرالیا (AAA ) ، این فرودگاه را به عنوان " بهترین فرودگاه استرالیا " در سال 2006 اعلام کرده است. این فرودگاه در دسته 5-15 میلیون مسافر در سال قرار دارد. سه پروازهای بدون توقف هر هفته در طول تابستان به هنگ کنگ از آدلاید، در فرودگاه آدلاید صورت می گیرد.

7- فرودگاه کانبرا

فرودگاه کانبرا برای اولین بار به عنوان فرودگاه 5 ستاره "برجسته استرالیا" واقع در پارک تجاری سبز ستاره رتبه بندی شده است. این فرودگاه تولید برق خود را از ژنراتورهای تولید گاز طبیعی تامین می کند و از فن آوری سه بعدی برای بهبود فعالیت های روزمره خود بهره می برد.

8- فرودگاه بین المللی پرت

پرجمعیت ترین فرودگاه در استرالیا است. فرودگاه پرت استرالیا به عنوان دروازه ورود به چندین کشور تجاری بین‌المللی در سراسر آسیا، آفریقای جنوبی و امارات‌متحده‌عربی، قرار دارد. به کار می‌رود. در طی سال های 2003 و 2004 جایزه " مهمترین فرودگاه" را توسط انجمن فرودگاههای استرالیا (AAA)، بدست آورده است .

9- فرودگاه بین المللی داروین:

حدود 40 پرواز، روزانه از فرودگاه بین المللی داروین صورت می گیرد که می توان گفت فرودگاه شلوغی است. این فرودگاه برای سفر به کشورهای جنوب شرقی آسیا، مسیر خوبی دارد.

10- فرودگاه تاونزویل

تاونزویل بزرگ‌ترین شهر کویینزلند شمالی در نزدیکی بریزبن و ساحل طلایی قرار دارد. فرودگاه تاونزویل حدود 1.6 میلیون مسافر در سال را به سایر نقاط جابجا می کند. مرکز این شهر که در ۵ کیلومتری این فرودگاه قرار دارد ، مقر بزرگ‌ترین پایگاه نظامی استرالیا، بندری مهم و کارخانه‌های فرآوری مواد معدنی است.