+98 21 885 909 37
info@ranika.org
تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، تقاطع بلوار پاکنژاد و بلوار دریا به سمت شرق در بلوار دریا، پلاک 172، طبقه 4، واحد 4
رانیکا ملل پارسه
تخصص ما، تحقق رویای شما

اخبار استرالیا

شما اینجا هستید

آموزش در استرالیا: همه چیزهایی که باید بدانید

یک روز معمولی و یا بارانی ، همراه با جذابیت سواحل خورشید در استرالیا می تواند یک چشم انداز بسیار خوبی برای آموزش باشد.


حرفه تدریس پر از افراد بریتانیایی است که مشغول به این حرفه هستند. در سال ۲۰۱۵، گزارشی از سوی شورای آموزش در مدارس استرالیایی ( SiAS ) دریافت شد ، مبنی بر این که ۵ درصد معلمان مدارس ابتدایی و ۶ درصد معلمان مدارس متوسطه در بریتانیا متولد شده‌اند.

الزامات ویزا برای تدریس در استرالیا:

هر ایالت و قلمرو در استرالیا، سیستم آموزشی خود را اداره می‌کند ، بنا بر این شما باید الزامات مورد نیاز کشوری را چک کنید که در آن شما می‌خواهید کار کنید. به طور کلی، شما به یک مدرک دانشگاهی و ویزای آموزشی یا ویزای کار نیاز خواهید داشت. همچنین باید مهارت‌های آموزشی خود را در موسسه آموزش و رهبری مدرسه استرالیایی مورد ارزیابی قرار دهید. دفتر ویزا استرالیا به شما کمک خواهد کرد تا در صورتی که واجد شرایط یک شغل آموزشی در استرالیا هستید، کار کنید و اداره مهاجرت به شما اجازه می‌دهد یک ارزیابی رایگان انجام دهید تا ببینید کدام دسته ویزا را در اختیار دارید. خبر خوب این است که حرفه آموزش در لیست مشاغل ماهرانه است و این امکان را به شما می‌دهد که درخواست ویزای مهاجرت ماهرانه را بکنید.

تدریس در استرالیا و حقوق و شرایط:

میزان پرداخت‌ها در مناطق مختلف استرالیا متفاوت است که بستگی به آن دارد که شما در چه وضعیتی تدریس می‌کنید. برای مثال، برای آغاز سال تحصیلی در ۱ ژانویه ۲۰۱۷، یک معلم جدید در نیو ساوث ولز پرداخت off دلار خواهد داشت، در حالی که دیگر مربیان آموزشی در منطقه شمالی on دلار شروع می‌کنند.

برنامه‌درسی:

استرالیا در حال کار بر روی یک برنامه آموزشی ملی است که در مراحل اولیه خود قرار دارد. آن توسط مدارس مختلف هدایت می‌شود و به تدریج توسعه می‌یابد. سازمان مسئول این برنامه، برنامه آموزشی، ارزیابی و گزارش دهی استرالیا ( ACARA ) است. به گفته( ACARA)، هدف از این کار، تولید یک برنامه‌درسی نهایی در زبان انگلیسی، تاریخ، ریاضیات و علوم است که همه استرالیایی‌ها را با مهارت‌های ضروری، دانش و توانایی‌های لازم برای رشد و رقابت در دنیای تکنولوژی، تجهیز می‌کند.

نحوه کار سیستم آموزشی:

دقت کنید که سیستم آموزشی در استرالیا را قبل از درخواست برای هر شغل بررسی کنید. حدود دو سوم از کودکان در مدارس دولتی شرکت می‌کنند در حالی که ۲۰ درصد آن‌ها در مدارس دولتی و ۱۴ درصد در مدارس خصوصی حضور دارند. مدرسه رفتن با سال مقدماتی آغاز می‌شود و پس از آن ۱۲ سال مدرسه ابتدایی و متوسطه برقرار می‌شود. در سال آخر دبیرستان، دانش آموزان می‌توانند برای یک گواهی‌نامه تایید شده دولتی داشته باشند که برای تحصیل توسط همه دانشگاه‌های استرالیا، آموزش حرفه‌ای و موسسات آموزشی به رسمیت شناخته می‌شود.

سال تحصیلی به چهار دوره از اواخر ژانویه تا دسامبر تقسیم می‌شود. ساعات مدرسه به طور کلی از ساعت ۹ صبح تا ۳.۳۰ بعد از ظهر هر روز است.

درخواست شغلی و مشاوره مصاحبه:

درخواست شغلی شامل سوابقی آموزشی از جمله نام مردسه، درس تدریس شده و سابقه آموزشی است. ایمیلی به کشورهای مختلف استرالیا ارسال کنید تا ببینند مشاغل آموزشی در دسترس هستند. مصاحبه‌ها احتمالا از طریق اسکایپ برگزار خواهد شد و شما باید برای پاسخ به سوالات زیر آماده باشید:

- چرا به استرالیا مهاجرت می‌کنید ؟

- قبلا در خارج از کشور زندگی کرده‌اید ؟

- قبلا به استرالیا سفر کرده اید؟

- شما در استرالیا چه آرزوهای شغلی دارید ؟

از این قبیل سوالات پرسیده می‌شود تا کارفرما بتواند مطمئن شود که شما به درستی برای اقامت در استرالیا آماده هستید و ارزیابی اینکه چگونه ممکن است در یک کشور جدید ساکن شوید.