+98 21 885 909 37
info@ranika.org
تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، تقاطع بلوار پاکنژاد و بلوار دریا به سمت شرق در بلوار دریا، پلاک 172، طبقه 4، واحد 4
رانیکا ملل پارسه
تخصص ما، تحقق رویای شما

اخبار استرالیا

شما اینجا هستید

کار در استرالیا

برای بسیاری از دانشجویان بین‌المللی، ویزای دانشجویی این امکان را می‌دهد که در هنگام تحصیل دراسترالیا، کار کنید. اقامت دائم استرالیا (اقامت دائم) نامی است که به غیر از شهروندی که دارنده یک ویزای دائمی است، داده می شود. اقامت دائم در استرالیا بدون محدودیت می تواند زندگی، کار و تحصیل داشته باشد.

ببینید چگونه می‌توانید در استرالیا کار کنید و چه ویزا نیاز خواهید داشت.

اگر شما مهارت‌ها و شرایطی دارید که استرالیا به آن نیاز دارد، با استفاده از Skill Select می‌توانید، درخواست ویزای ماهرانه دهید. استرالیا مشتاق جذب کارگران ماهر در بسیاری از بخش‌ها است ، بنابراین فارغ التحصیلان و متخصصان واجد شرایط می‌توانند انتظار درآمد بالا را داشته باشند.

کجا می‌توانید کار کنید ؟

صنایع اصلی: کشاورزی، معدن، گردشگری، مواد شیمیایی، فولاد، صنعتی و حمل و نقل، آموزش، بخش خدمات و گردشگری.

کار کردن در استرالیا چه شکلی است؟

میانگین ساعات کاری: 38 الی 40 ساعت در هفته است و به ازای ساعات اضافی، دست‌مزد پرداخت می شود.

تعطیلات: همه کارکنان دائمی در استرالیا حق دارند تا هر ساله چهار هفته مرخصی سالیانه داشته باشند. تعطیلات عمومی بسته به دولتی که در آن هستید ، متفاوت است.

چند ساعت در هفته می توانم کار کنم؟

اگر شما یک ویزای دانشجویی داشته باشید می توانید تا 40 ساعت در هر دو هفته (دوره دو هفته ای) در دوره ترم تحصیلی و ساعت تمام وقت در طول تعطیلات کار کنید. اگر در UQ تحصیل می کنید، باید با ارائه دهی کمک هزینه تحصیلی خود درمورد چند ساعت کاری که مجاز به انجام هر هفته است، با او تماس بگیرید.

شماره پرونده مالیاتی چیست؟

شماره پرونده مالیاتی (TFN) یک شماره منحصر به فرد برای افرادی است که برای کمک به اداره مالیات استرالیا (ATO) مالیات و سایر سیستم های دولتی را تأمین می کنند. قبل از اینکه بتوانید کار خود را آغاز کنید، به یک پرونده مالیاتی استرالیا نیاز خواهید داشت.

اگر ویزای من اجازه کار ندهند چه؟

اگر، به هر دلیلی، ویزای دانشجویی شما بدون حق کار به شما داده شود، پس از شروع کلاسها، باید برای ویزای دانشجویی با حق اجازه به کار، اقدام کنید.

چه نوع کاری می توانم پیدا کنم؟

کار پاره وقت یک راه عالی برای داشتن درآمد، درحین تحصیل است. این تجربه فوق العاده است که می توانید در رزومه خود قرار دهید. به طور معمول، این موقعیت ها عبارتند از خرده فروشی، مهمان نوازی و نقش خدمات مشتری.