+98 21 885 909 37
info@ranika.org
تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، تقاطع بلوار پاکنژاد و بلوار دریا به سمت شرق در بلوار دریا، پلاک 172، طبقه 4، واحد 4
رانیکا ملل پارسه
تخصص ما، تحقق رویای شما

10 کشور برتر که می توان به راحتی به آنجا مهاجرت کرد؟

نقل مکان و مهاجرت به کشور جدید ، یک فکر هیجان انگیز برای بسیاری از افراد است. قوانین مهاجرت به کشورها، متفاوت است. بنابراین، چگونه می توان یک مقصد ایده آل را برای جابجایی انتخاب کرد؟

ما به شما یک لیست از 10 کشور برتر را ارائه می دهیم که می توانید به راحتی به آن کشورها مهاجرت کنید.

1- کانادا

کانادا یکی از کشورهایی است که بیشترین تقاضا برای مهاجرت را، دارد. این کشور به عنوان یکی از بهترین کشورها برای زندگی، شناخته می شود. این کشور غنی از منابع طبیعی و نفتی است. کانادا دارای برخی از بهترین دانشگاه های جهان است. این کشور دارای میزان جرم و خشونت پایین و سطح بالایی از زندگی است. همه این نکات، آن را تبدیل به یک مقصد دلخواه برای مهاجرت، کرده است.

2- ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده آمریکا، بیشترین مقصد برای مهاجرت است. ایالات متحده آمریکا یک ملت چند فرهنگی است که مردم را از همه نقاط جهان جذب می کند. جامعه آمريکا مهاجر دوست است. این کشور یک اقتصاد بسیار قوی دارد. نظام آموزشی آمریكا از بهترین دانشگاه های جهان است و دارای بهترین دانشگاه ها و مدارس است.

3- آلمان

آلمان یکی از محبوب ترین کشورهای مهاجر پذیر است. دانشگاه های این کشور، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این کشور نرخ خشونت بسیار پایین دارد. آلمان دارای یکی از پایین ترین سطح بیکاری در میان تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. تمام این عوامل باعث می شود که انتخاب مناسبی برای مهاجرت باشد.

4- سنگاپور

سنگاپور یکی از پیشرفته ترین کشورهای آسیایی است. قوانین مهاجرت و شهروندی در آن بسیار آزاد است. این کشور همیشه برای مهاجرت در میان مردم مالزی، چین، هند و اندونزی، ترجیح داده شده است. این کشور کوچک تقریبا از درصد صفر، بیکاری برخوردار است. اقتصاد کشور بسیار قوی است.

5- استرالیا

استرالیا، سرزمین زیبایی از کانگوروها و کوالها، مکان خوبی برای مهاجرت و اقامت دائم است. این کشور دارای مقررات آسان برای اقامت دائم است. استرالیا دارای استانداردهای عالی باری تحصیل و زندگی است. چشم انداز کار در استرالیا خوب است به همین دلیل سالانه افراد زیادی برای کار به استرالیا مهاجرت می کنند.

6- امارات متحده عربی

امارات متحده عربی ، مردم را از سراسر جهان جذب می کند تا ساکنین این کشور شوند. این کشور نرخ خشونت بسیار پایین دارد، همچنین غنی از منابع نفتی بوده و دارای اقتصاد پویا است. تعداد زیادی از دانشگاههای سطع بالا وجود دارد و زمینه برای آموزش در امارات متحده عربی خوب است. امارات متحده عربی یک مقصد مطلوب برای مهاجرت است.

7- برزیل

برزیل یک کشور دوست داشتنی با فرهنگ غنی است. ساختار اجتماعی برزیل مردم را در زمینه های فرهنگی متنوع تشویق می کند. اقتصاد قوی کشور تضمین می کند که میزان اشتغال بسیار خوب است. نرخ سواد برزیل 90 درصد است، که دارای سطح بالایی از آموزش است. چندین دانشگاه و موسسات آموزشی مشهور در برزیل وجود دارد. این کشور، مهاجران ثروتمند را با حقوق بازنشستگی تضمین شده ماهانه و دو نفر وابسته به راحتی می پذیرد.

8- نیوزلند

نیوزیلند یکی از زیباترین مکان های روی زمین و یک مقصد مهاجرت بزرگ است. این کشور دارای سناریوی فرهنگی متنوع است. ملت صلح آمیز و نرخ جرم بسیار کم است. دانشگاههای نیوزیلند در رده کیفی بسیار خوب قرار دارد. استاندارد زندگی و آموزشی عالی است. زندگی در این کشور کمی گران است. با این حال، مردم را از سراسر جهان برای مهاجرت جذب می کند.

9- نروژ

نروژ یک ملت صلح آمیز است که در آن مردم به طور کلی زندگی سالم و شاد دارند. این کشور نیز به طور طبیعی زیبا و تقریبا بدون آلودگی است. دارای آب و هوای دلپذیر است. با توجه به زیبایی طبیعی زمین و روش آرامش زندگی، بسیاری از مردم، نروژ را به عنوان مقصد مهاجرت خود می دانند.

10- آرژانتین

آرژانتین یک کشور بزرگ است اما جمعیت زیادی ندارد. این کشور، یک کشور مهاجرت دوست است. مهاجران بسیار آرام در آرژانتین قرار دارند، فقط باید حداقل معیارهای درآمد ماهانه را برای رسیدن به آرژانتین تعیین کنند. این کشور فرصت های خوبی برای کار و تحصیل فراهم می کند. هزینه زندگی در آرژانتین بسیار کم است.

بنابراین، اینها ده مقصد مهم مهاجرت جهان هستند. انتخاب خود را شروع کنید و برای زندگی جدید خود در سرزمین خارجی برنامه ریزی کنید!