+98 21 885 909 37
info@ranika.org
تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، تقاطع بلوار پاکنژاد و بلوار دریا به سمت شرق در بلوار دریا، پلاک 172، طبقه 4، واحد 4
رانیکا ملل پارسه
تخصص ما، تحقق رویای شما

وظایف رئیس پلیس فدرال استرالیا استرالیا چیست؟

استرالیا از کشورهایی است که افسر پلیس شدن در آن سخت است و وظایفی دارد که ممکن است نسبت به دیگر کشورها متفاوت و پیچیده تر باشد.

افسران پلیس فدرال استرالیا:

- تحقیق و بررسی جرائم ارتکابی بر علیه کشورهای مشترک‌المنافع در حوزه‌هایی مانند جرایم سازمان‌یافته، شرکت‌های بزرگ و کامپیوتری؛ جرایم زیست‌محیطی؛ قاچاق مواد مخدر؛ جعل و جعل؛ جعل و تروریسم.

- مصادره اموال جنایتکاران هنگام محکوم شدن مجرم

- وظایف حفاظت دیپلماتیک و انجام دستورات لازم

- حفاظت از شاهدان پلیس و تحقیق در مورد افشای غیرقانونی اطلاعات دولتی و فساد اداری

- کار در عملیات مشترک با پلیس ایالتی و منطقه‌ای

- ارتباط با دیگر نیروهای پلیس و موسسات پیش‌گیری از جرم برای مبارزه با جرائم بین‌المللی

- مشارکت در فعالیت‌های سازمان ملل از قبیل حفظ صلح و کمک‌های بین‌المللی

- بر عهده گرفتن وظایف اداری

شرایط کاری افسران پلیس فدرال استرالیا

افسران پلیس فدرال استرالیا دو شیفت کار می‌کنند. وظایف آن‌ها از تیمی به گروه دیگر متفاوت است. آن‌ها برای خدمت به هر جایی در استرالیا یا در مناطق استرالیا از جزیره نورفولک، جزیره کریسمس و جرویس ، منتقل می شوند.

فرصت‌های استخدامی برای افسر پلیس فدرال استرالیا

انتصاب افراد براساس شایستگی صورت می گیرد. برای شروع کار، سربازان فرصت پیدا می‌کنند تا در تمام ایالات و مناطق استرالیا به جستجوی حرفه افسری بپردازند. افراد جذب‌شده را می توان برای انجام‌وظیفه به عنوان ماموران فدرال با لباس ساده، و یا به عنوان افسران یونیفورم پوش در سیاست گذاری جامعه در( ACT) به کار گرفت. افزون بر انجام وظایف گوناگون، این افراد فرصت دارند تا در نقش‌های پلیسی ویژه ( هم یونیفرم و هم لباس رسمی ) تجربه کسب کنند، همچنین این فرصت برای هم‌کاری با سازمان‌های مجری قانون ملی و بین‌المللی نیز وجود دارد. ورود به این حرفه به شدت رقابتی است. فرصت‌های شغلی به سطح بودجه دولتی و تغییر تکنولوژیکی در حوزه‌هایی مانند ارتباطات، فن‌آوری کامپیوتر، تجهیزات نظارت، جمع‌آوری داده‌ها و خدمات قانونی بستگی دارد.