+98 21 885 909 37
info@ranika.org
تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، تقاطع بلوار پاکنژاد و بلوار دریا به سمت شرق در بلوار دریا، پلاک 172، طبقه 4، واحد 4
رانیکا ملل پارسه
تخصص ما، تحقق رویای شما

درمان بیماری خود را به این ده بیمارستان برتر استرالیا بسپارید

پیشرفته بودن امکانات پزشکی، جذب بهترین متخصصان و پزشکان دنیا با بهترین شرایط زندگی، آموزش مدرن از دوران ابتدایی و به دانشجویان پزشکی، استرالیا به یک قطب درمان در دنیا تبدیل کرده است. اولین گام برای ورود به استرالیا، شناخت بیمارستان های برتر این کشور است.

استرالیا را از هر جهت بررسی کنید، نسبت به دیگر کشورها برتری خاصی دارد؛ زندگی، تحصیل، درمان و غیره. برای همین است که نرخ مهاجرت به استرالیا در چند سال گذشته افزایش شدیدی داشته است. هرچند که بعضی از افراد سعی داشتند تا با مهاجرت غیرقانونی خود وارد خاک این کشور شوند؛ اما دولت استرالیا در این خصوص قوانین سختگیرانه ای دارد و به شدت مرزهای خود را کنترل می کند.

همانطور که گفتیم، استرالیا به یکی از بهترین گزینه ها و قطب های جهان برای درمان بیماری ها تبدیل شده است. شاید از اروپا کمتر کسی به این کشور برای درمان سفر کند، اما میزان سفر از کشورهایی آسیایی به این منظور رو به افزایش است.

چرا به استرالیا به یک قطب درمان تبدیل شده است؟

• بهترین برنامه درمانی در دنیا را دارد و هر ساله آن را برای دستیابی به شرایط بهتر، تغییرات می دهد.

• شهروندان استرالیایی، به اکثر خدمات درمانی دسترسی رایگان و سریع دارند و این باعث رضایت آن ها شده است.

• بهترین مدارس و دانشگاه های پزشکی در دنیا را دارد و به مساله درمان و آموزش از دوران ابتدایی به کودکان اهمیت زیادی می دهد.

• بهترین پروفسورها و پزشکان متخصص دنیا با بهترین را شرایط جذب کرده است.

• به بروزرسانی امکانات اهمیت ویژه ای می دهد و بودجه ای اختصاصی برای آن در نظر گرفته است.

کشورهایی که همیشه در حال پیشرفت هستند، به سلامت افراد و شهروندان خود اهمیت زیادی می دهند. آن ها می دانند که یک فرد سالم می تواند به اندازه حداقل ده فرد ناسالم فعالیت کند و از این رو هزینه کمتری برای آن ها خواهد داشت.

اکثر آن هایی که قصد مهاجرت به استرالیا برای درمان را دارند، اول از همه به دنبال بهترین مراکز درمانی براساس بیماری خود هستند. ما در ادامه این مقاله قصد داریم تا ده بیمارستان برتر استرالیا را معرفی کنیم.

ده بیمارستان برتر استرالیا

1. بیمارستان Auburn

یک بیمارستان عمومی در بخش غربی سیدنی است که 155 اتاق و بخش ها و امکانات پیشرفته پزشکی، جراحی و زایمان را دارد. همچنین بخش مراقبت های ویژه قلبی در این بیمارستان، یکی از پیشرفته ترین بخش های استرالیا است؛ اما معروف بودن این بیمارستان، بیشتر می توان به علت خدمات برتر اورژانس آن ها دانست. این بیمارستان یکی از رکوردارترین ترخیص بیمارستان در استرالیا است. هر بیمار اورژانسی که وارد اینجا می شود، در صورتی که مشکل حاد و نیاز به بستری نداشته باشد، کمتر از 4 ساعت ترخیص می شود.

2. بیمارستان Royal Melbourn

یکی از قدیمی ترین بیمارستان های دولتی استرالیا با قدمتی بیش از 165 سال است. این بیمارستان با اینکه قدیمی است؛ اما درحال حاضر پیشرفته ترین امکانات پزشکی را دارا می باشد. البته علت اصلی معروف بودن این بیمارستان را می توان فضای باز تحقیقات پزشکی در آنجا دانست.

3. بیمارستان Royal Children

اکثر خانواده هایی استرالیایی که به دنبال درمان کودکان خود هستند، این بیمارستان را به عنوان اولین گزینه انتخاب می کنند. بهترین خدمات درمانی کودکان و بهترین مرکز برای پیوند قلب و کبد، از جمله مهم ترین ویژگی هایی اصلی این بیمارستان است که آن را جز دسته برترین ها قرار داده است.

4. بیمارستان Sir Charles Gainer

هر بیمارستانی در دنیا، به یک دلیل خاصی معروف است. دلیل معروف بودن این بیمارستان، به خاطر داشتن بهترین امکانات برای درمان انواع سرطان است و تنها مکانی با این ویژگی در غرب استرالیا است. همچنین جراحی مغز و اعصاب و پیوند کبد این بیمارستان هم نیز نسبت به بقیه مکان زبانزد است، به طوریکه هرساله بیش از 400 هزار نفر فقط به منظور درمان و پیوند کبد وارد اینجا می شوند.

5. بیمارستان Royal Brisbane and Women

یکی از بزرگترین بیمارستان های دولتی با 929 تخت در کشور به همراه سه مرکز تحقیقاتی است. این سه مرکز شامل تحقیقات پزشکی دانشگاه کوییزلند، مرکز همکاری پزشکی Brisbane Diamantia و موسسه تحقیقات پزشکی QMIR Berghofer است.

6. بیمارستان Delmont Private

یک موسسه خصوصی درمانی اما از پیشروترین مراکز درمانی در استرالیا است. برنامه های فیتنس برای بیماران، هنردرمانی و آموزشی از جمله برنامه هایی هستند که توسط کادر این مرکز به افراد مراجعه کننده و بیمار داده می شود. این موسسه برای بیمارانی که دچار اعتیاد و مصرف مواد و همچنین افسردگی هستند، بهترین مرکز برای درمان است.

7. بیمارستان Royal Prince Alferd

این مکان در کنار بیمارستان بودن، یک مرکز آموزشی است که از سال 1882 فعالیت خود را آغاز کرده است. البته دلیل اصلی که این بیمارستان را بین بقیه مراکز برتر کرده است، داشتن بهترین امکانات برای انواع پیوند است که این مکان را به یک مرکز قطب پیوند در استرالیا تبدیل کرده است.

8. بیمارستان St. John of God Murdoch

از بیمارستان های نسبتا بزرگ استرالیا است که توانسته سه سال پیاپی جایزه بهترین خدمات درمانی در بعضی از بخش های را ببرد. امکانات این بیمارستان شامل بخش زایمان 35 تخته، کتابخانه پزشکی، استخر آب درمانی، بخش اورژانس 24 ساعته، بخش آندوسکوپی و آنژیوگرافی با به روزترین و پیشرفته ترین امکانات است.

9. بیمارستان Peter MacCallum Cancer

در دنیا هرکسی که به دنبال درمان سرطان است، بیمارستان های استرالیا را به عنوان اولین مرکز درمانی انتخاب می کند. این بیمارستان با 65 سال قدمت، جز تنها بیمارستان درمان و آموزش سرطان در کشور است. پزشکان، دانشجویان و بیماران در این بیمارستان می توانند به آخرین امکانات آموزشی و درمانی که همه آن ها در حوزه سرطان است، دسترسی داشته باشند.

10 . بیمارستان Royal Adelaide

اصولا تمامی بیمارستان های استرالیا قدمتی بیش از صد سال دارند. ساخت این بیمارستان هم در سال 1840 تمام شد و بعد از آن در خدمت بیماران بوده است. این بیمارستان وابسته به دانشگاه آدلاید است و تمامی بخش های تحقیقاتی در این مرکز انجام می شود.