+98 21 885 909 37
info@ranika.org
تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، تقاطع بلوار پاکنژاد و بلوار دریا به سمت شرق در بلوار دریا، پلاک 172، طبقه 4، واحد 4
رانیکا ملل پارسه
تخصص ما، تحقق رویای شما

هشت فعالیتی که دانشجویان در استرالیا باید انجام دهند

دولت استرالیا در کنار تحصیل برای دانشجویان برای آن ها برنامه های ویژه تفریحی در نظر گرفته است تا بتواند یک زندگی عالی دانشجویی را مهیا کند.

دولت استرالیا به کیفیت آموزش و تحصیل دانش دانشجویان اهمیت زیادی می دهد و برنامه های ویژه ای برای افزایش کیفیت تحصیلی و دانشگاه ها در نظر گرفته است تا حدی که امروزه اکثر دانشگاه های استرالیا در رتبه های برتر جهان قرار دارند و این باعث مساله باعث شده است تا هرسال که می گذرد، تعداد دانشجویانی که به استرالیا برای ادامه تحصیل وارد می شوند، افزایش پیدا کند.

همانطور که گفتیم، دولت استرالیا به منظور جذب دانشجو از سراسر دنیا که به غیر از برنامه های تحصیلی، برنامه های ویژه تفریحی را هم برای آن ها در نظر گرفته است و در جلسات آشنایی ابتدایی که در دانشگاه برگزار می شود، اقدام به معرفی فرهنگ و مکان های تفریحی با تخفیفات ویژه برای آن ها می پردازد. در ادامه ما قصد داریم تا 8 فعالیت هایی را که یک دانشجو خارجی می تواند از آن ها در کنار تحصیل انجام دهد را معرفی نماییم.

8 فعالیت عالی در کنار تحصیل

1. تور اپرا هاوس سیدنی

همانند برج ایفل و دیگر مکان های دیگر دنیا، اپرا هاوس بزرگترین و بهترین مکان برای بازدید در استرالیا است. برای اینکه شما بتوانید تمامی نقاط این ساختمان زیبا را مشاهده کنید، بهتر است تا از تورهای مخصوص اپرا هاوس استفاده کنید. لیدرهای این تورها شما را با تمامی نقاط و تاریخچه این ساختمان زیبا آشنا می کنند و از این رو می توانید یک بازدید عالی و کامل از اپرا هاوس داشته باشید.

2. حمام آفتاب در ساحل مانلی

ساحل مانلی، آفتاب گیر ترین دراسترالیا و آرام ترین ساحل تفریحی در استرالیا است و برای اینکه گردش کامل در کل ساحل می توانید از قایق های تفریحی موجود در آنجا استفاده کنید.

3. پل هاربر سیدنی

پل هاربر از نقاطی در استرالیا است که در آن می توانید کل شهر را مشاهده کنید. بیشتر تورهای تفریحی، ابتدا مسافران خود به این نقطه می برند و از آنجا به معرفی کلی شهر سیدنی و تاریخچه آن می پردازند. در هنگام غروب آفتاب، منظره ای که شما می توانید از پل هاربر مشاهده کنید، در هیچ نقاط دیگری از دنیا ثبت نشده است.

4. بازدید از ناحیه سنگی

یکی از قدیمی ترین و البته زیباترین مناطق استرالیا در کنار اپرا هاوس است. این منطقه، جز اولین مکان هایی است که مهاجران در آن سکونت پیدا کردند و شهر را تشکیل دادند. کوچه پس کوچه های متعدد به همراه ساختمان های قدیمی برای مهاجران، منظره فوق العاده زیبا برای بازدید کنندگان به وجود آورده است.

5. قدم زدن از باندی تا کوگی

دره ها و تپه های زیبا و سرسبز، پرتگاه های بلند و سنگی به همراه ساحل بزرگ و آرام باعث شده است تا این منطقه به یکی از توریست خیزترین مناطق طبیعی استرالیا تبدیل شود. در هنگام بازدید از این منطقه دوربین عکاسی خود را فراموش نکنید تا لحظات زیبای گردش خود را نیز ثبت نمایید.

6. بازدید از کوه های بلو

یکی از بهترین و زیباترین مناطق برای افرادی است که عاشق کوهنوردی هستند. بسیاری از کوهنوردهایی که به دنبال یک تفریح و صعود آرام در یک فصل بهاری هستند، کوه های بلو را انتخاب می کنند. دسترسی به این کوه ها با اتومبیل شخصی و همچنین قطار به راحتی فراهم است و تورهای ویژه ای برای بازدید از این منطقه حتی برای افراد عادی هم وجود دارد.

7. باغ وحش تارونگا

تارونگا یکی از معروف ترین باغ وحش های دنیا است. در واقع، در باغ وحش های استرالیا شما می توانید حیواناتی را مشاهده کنید که در هیچ کجای دیگر دنیا وجود ندارد. جالب است بدانید که دولت استرالیا به هیچ وجه اجازه خروج حیوانات بومی برای حفظ نسل آن ها نمی دهد و ترجیح می دهد تا آن ها را در باغ وحش های خود نگه دارد.

8. دیدن بازی های راگبی

استرالیا از جمله کشورهایی است که دارای تیم قوی در مسابقات راگبی است و هر چند وقت یکبار میزبان جهانی این مسابقه پرشور می شود. دیدن این بازی به حدی هیجان می آورد که حتی برای افرادی که اهل آن هم نیستند، یکی از زیباترین لحظه ها را به وجود خواهد آورد. اگر به دنبال یک مسابقه ساکت هستید، دیدن این بازی به شما توصیه نخواهد شد.