+98 21 885 909 37
info@ranika.org
تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، تقاطع بلوار پاکنژاد و بلوار دریا به سمت شرق در بلوار دریا، پلاک 172، طبقه 4، واحد 4
رانیکا ملل پارسه
تخصص ما، تحقق رویای شما

ده دوره پرطرفدار در موسسات آموزشی استرالیا چیست؟

برای اینکه در استرالیا بهتر بتوانید کار پیدا کرده و زندگی کنید، بهتر است یکی از این ده دوره پرطرفدار موسسات آموزشی را سپری کنید

هرکسی برای مهاجرت، هدف مخصوص به خود را دارد. بعضی ها برای کار بهتر، زندگی بهتر یا ادامه تحصیل به یک کشور دیگر مهاجرت می کنند و کم پیش می آید که آن ها به وطن خود برگردند. امروزه مهاجرت به استرالیا به منظور ادامه تحصیل زیاد شده است، ازاین رو به دنبال دوره های و دانشگاه های خوب استرالیا هستند. ما سعی کرده ایم تا در این مقاله ده تا از بهترین دوره هایی را که شما می توانید در این کشور، بگذارنید را بیان خواهیم کرد.

برخی از محبوب ترین دوره های آموزش عالی در استرالیا را به شما معرفی می کنیم:

1- مدیریت کسب و کار

بسیاری از رهبران کسب و کار مشتاق مدیریت در کسب و کار هستند و مدیریت کسب و کار را برای دانش آموزانی که علاقه به این رشته دارند، قرار می دهند. مدارس کسب و کار در استرالیا از لحاظ بین المللی شناخته شده هستند و تمرکز اصلی را در منطقه آسیا و اقیانوس آرام ، ارائه می دهند و دانش آموزان را به یک چشم انداز جهانی مجهز می کنند.

توصیه ها:

دانشگاه استرالیای جنوبی - لیسانس کسب و کار (مدیریت فناوری اطلاعات)

دانشگاه موناش - لیسانس کسب و کار (حسابداری) و لیسانس کسب و کار (مدیریت)

2- پزشکی

درجه پزشکی در استرالیا اغلب شامل عمل بالینی در برنامه و همچنین حل مسئله و یادگیری خودگردان می باشد. گرفتن مدرک پزشکی در استرالیا به طور کلی نیاز به تکمیل 5-6 سال دارد. شرایط پزشکی استرالیا در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده و پذیرش در استرالیا بسیار رقابتی است.

توصیه ها:

دانشگاه نیو ساوت ولز - لیسانس پزشکی / لیسانس جراحی

دانشگاه چارلز استوری - لیسانس علوم رادیویی پزشکی - پزشکی هسته ای

3- حسابداری

خدمات حسابداری همیشه مورد تقاضا در سطح مالی و شخصی هستند. در بیشتر موارد، دانشجویان از طریق یک دوره آموزشی معتبر، تجربه کار و مطالعه بیشتر، حرفه حسابداری را بدست می آورند. حسابداران معتبر استرالیا اغلب در خارج از کشور، کار پیدا می کنند.

توصیه ها:

دانشگاه تکنولوژی، سیدنی (UTS) - لیسانس کسب و کار در حسابداری

دانشگاه مکووری - لیسانس امور مالی کاربردی با درجه کارشناسی تجارت - حسابداری حرفه ای

4- دندانپزشکی

هنگام مطالعه دندانپزشکی در استرالیا، دانش آموزان در محیطی قرار می گیرند که تازه ترین نوآوری های دندانپزشکی را شامل می شود. به طور معمول دوره دندانپزشکی، تا پنج سال طول می کشد. این برنامه شامل مطالعات اولیه پزشکی و علوم و همچنین یادگیری مبتنی بر مشکل است. دانش آموز همچنین ممکن است مطالعات اضافی را برای تخصص در زمینه خاصی انجام دهند (به عنوان مثال: ارتودنسی یا پریودنتیکس)

توصیه ها:

دانشگاه دانشگاه کویینزلند - لیسانس بهداشت دهان و دندان

دانشگاه چارلز استورت - لیسانس علوم دندانپزشکی

5- رشته حقوق- وکالت

تقریبا تمام موسسات آموزش عالی در استرالیا برنامه های حقوقی را ارائه می دهند؛ دانشجویان حقوق، استدلال منطقی، حل مسئله خلاقانه و ارتباط موثر آموزش داده می شوند. مدارک تحصیلی استرالیا به طور بین المللی شناخته شده است و در سراسر جهان به شدت دنبال می شود.

توصیه ها:

دانشگاه بوند - لیسانس قانون های کسب و کار

دانشگاه وولونگونگ - لیسانس بازرگانی (قانون تجارت)

6- هنرهای تجسمی و طراحی

استرالیا گزینه های مختلفی از جمله هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی و صنایع دستی، مطالعات گرافیک و طراحی، مطالعات ارتباطات و رسانه ای و سایر هنرهای خلاق را دارد.

توصیه ها:

دانشگاه وولونگونگ - کارشناسی هنرهای خلاق (طراحی گرافیک)؛ لیسانس هنرهای خلاق (هنرهای تجسمی و طراحی)

7- تدریس

همانطور که روش های تدریس امروزه پیچیده تر می شوند، تقاضا برای معلمان ماهر نیز افزایش یافته است. برنامه های استرالیا به وسیله ترکیبی از دوره های آموزشی، تحقیق و عناصر عملی آموزش داده می شوند که شامل موضوعات آموزشی مانند: آموزش ابتدایی و آموزش متوسطه است.

توصیه ها:

دانشگاه Macquarie - لیسانس هنر با درجه لیسانس آموزش و پرورش

دانشگاه استرالیای جنوبی - لیسانس آموزش ابتدایی کودکستان

8- مهندسی

دانش آموزانی که در استرالیا تحصیل می کنند، مطمئن هستد که درجه تحصیلی خود را با تجربه و دانش کافی دریافت می کنند. درجه های معتبر در دانشگاه های استرالیا معادل درجه در کشورهای مختلف مانند ایالات متحده، ژاپن، ایرلند و انگلستان است.

توصیه ها:

دانشگاه جنوب کوئینزلند - دانشکده مهندسی - عمدهفروش مهندسی کشاورزی

دانشگاه ملبورن - لیسانس مهندسی عمران

9- علوم زیست محیطی

اخذ مدرک در علوم زیست محیطی در استرالیا به طور معمول نیاز به تکمیل 3-4 سال دارد، اما به لحاظ درجه انعطاف پذیری، دانش آموزان باید در مراحل اولیه با مشاور مشورت کنند. مطالعه علم محیط زیست در استرالیا شامل ترکیب دوره های علوم طبیعی و اجتماعی مرتبط با حفاظت از محیط زیست و مدیریت منابع پایدار است.

توصیه ها:

دانشگاه چارلز استوث - لیسانس علوم کاربردی (افتخارات) در علوم زیست محیطی

دانشگاه موناش - لیسانس علوم محیطی

10- علوم کامپیوتر / فناوری اطلاعات

در استرالیا، دوره های آموزشی در علوم رایانه به طور معمول شامل طراحی نرم افزار، الگوریتم ها و زبان های برنامه نویسی می شود. توصیه ها:

دانشگاه نیو سات ولز - لیسانس علوم (علوم کامپیوتر)

دانشگاه چارلز استوری - لیسانس علوم رایانه (بازی برنامه نویسی )