+98 21 885 909 37
info@ranika.org
تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، تقاطع بلوار پاکنژاد و بلوار دریا به سمت شرق در بلوار دریا، پلاک 172، طبقه 4، واحد 4
رانیکا ملل پارسه
تخصص ما، تحقق رویای شما

اخبار استرالیا

شما اینجا هستید

چگونه می توان به استرالیا مهاجرت کرد؟

سوالی که مرتبا از خود می پرسید این است که " چقدر سخت است که به استرالیا حرکت کنم؟ ". به نظر ما این سوال کلی است که مردم بطور جدی جهت مهاجرت به استرالیا در آینده نزدیک مورد توجه قرار می‌دهند.


اگر فرصتی دارید که برای زندگی و کار در استرالیا استفاده کنید، اولین قدم این است که اطلاعات بیشتری در مورد گزینه‌های ویزا که برای شما موجودند پیدا کنید. برای ویزای مهاجرت مهارت کار، ویزای کار را بررسی کنید. مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری اگر یک کسب‌وکار موفق در خارج از کشور داشته باشید، می‌توانید توسط یک دولت یا دولت منطقه‌ای برای تاسیس یا مدیریت یک کسب‌وکار از طریق، مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری، معرفی شوید.

مهاجرت به استرالیا دشوار است ؟

بله، می‌تواند مشکل باشد، می‌تواند پیچیده باشد، می‌تواند ناامیدکننده باشد و می‌تواند عاطفی باشد. بیش از ۷۰ درصد افرادی که در حال تلاش برای فرآیند مهاجرت به استرالیا هستند ، یا تسلیم می‌شوند یا شکست می‌خورند . متاسفانه شکست اغلب منجر به تاخیر زمانی می‌شود که شما از اقامت و مهاجرت برای مدت زمانی جلوگیری می‌کنید. در این بازه زمانی تعیین‌شده ، اشغال شما می‌تواند فهرست مشاغل ماهرانه را حذف کند یا اگر در حال نزدیک شدن به سن بحرانی هستید ، ممکن است نقاط خوب مهاجرت به استرالیا را از دست بدهید، در حالی که شما منتظر ضربه پنالتی تان هستید.

بهترین زمان برای مهاجرت به استرالیا چه زمانی است ؟

باید زمان‌بندی را نیز در نظر بگیرید. انتقال به استرالیا به هیچ وجه تضمین نمی‌شود. این چیزی نیست که شما انتخاب کنید که به استرالیا مهاجرت کنید ، در مورد استرالیا است که شما را انتخاب می‌کند ! توصیه ما این است که به محض تایید صلاحیت خود برای مهاجرت ، فرآیند درخواست ویزا را آغاز کنید. ما نمی‌توانیم به اندازه کافی بر این مساله تاکید کنیم؛ اگر شما به اندازه کافی خوش‌شانس باشید که واجد شرایط مهاجرت به استرالیا هستید، باید اکنون فرآیند درخواست را آغاز کنید.

چقدر سخت است که بدون هیچ شرایطی به استرالیا برویم؟

بله، مگر اینکه تجربه قابل‌توجهی در شغلی خاص و یا سرمایه گذاری خوبی در استرالیا داشته باشید تا بتوانید بدون هیچ شرایطی به استرالیا مهاجرت کنید. اگر هیچ کدام از شرایط را ندارید، شما شریک یک شهروند استرالیایی یا مقیم دائم استرالیایی و یا ویزای شریک استرالیایی باشید.

سخت‌ترین قسمت مهاجرت به استرالیا چیست ؟

اتخاذ تصمیم برای مهاجرت به استرالیا بخش آسانی است و چه کسی نمی‌خواهد به یکی از بهترین مکان‌های قابل سکونت در این کشور مهاجرت کند ! بخش سخت کار با ارزیابی مهارت‌های شما آغاز می‌شود. ارزیابی مهارت، اولین مرحله از برنامه مهاجرت استرالیا و اولین موانع پیش روی موفقیت نهایی شما است. شما نمی‌توانید وارد مرحله بعدی درخواست ویزا شوید بدون این که ابتدا مهارت خود را توسط یک نهاد ثالث استرالیایی که در کد شغلی شما متخصص است ارزیابی کنید.