+98 21 885 909 37
info@ranika.org
تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، تقاطع بلوار پاکنژاد و بلوار دریا به سمت شرق در بلوار دریا، پلاک 172، طبقه 4، واحد 4
رانیکا ملل پارسه
تخصص ما، تحقق رویای شما

مکان هایی که هرگز نباید در استرالیا بازدید کنید

استرالیا کشوری پر از جاه‌های جالب و هیجان انگیزی است، اما برخی از مکان های استرالیا ارزش دیدن را ندارد.


 

 

1- یک کنت دمونت کریس تو ویلز

مگه اینکه بخوای بمیری، باید از این خونه قدیمی ترسناک باید فاصله بگیری. مردم می‌گن اون تسخیر شده، این یکی از مکان های آزار دهنده در استرالیا است !

2- استخر شیطان

شما ممکن است این منطقه را، منطقه ای تله توریستی تلقی کنید، در واقع تله مرگبار است. رفتن به استخر شیطان خطر واقعی مرگ را به ارمغان می‌آورد. بیش از بیست نفر وارد سیاه‌چاله شدند و مردند. آب عمیق و سردی دارد و به طرز وحشتناکی افرادی که وارد استخر می شوند، قربانی می کند. این افسانه وجود دارد که یک زن جوان که از عشق خود به ستوه آمده بود ، خود را در اینجا غرق کرد و اکنون مردان جوان را به روح خود جذب می‌کند. دیدن از این محل به انداره کافی هشدار دهنده است که آن را به جایی برساند که بتواند از آن اجتناب کند .

3- بازارهای ماهی سیدنی

بسیار خوب، بازارهای ماهی عالی به نظر می‌رسند، آن را تصدیق می‌کنید؟ چه چیزی می‌تواند بهتر از یک ماهی تازه گرفته از بازار باشد ؟در حقیقت این بازار ، بوی تعفن ماهی را استشمام می کنید.

4- راه خروج از مسیر

آیا نمی دانید چه چیزی در استرالیا می تواند شما را بکشد؟ خوب، نه واقعا، اما گاهی اوقات به نظر می رسد که راه است. بله راه و مسیر دشت قرمز، ممکن است شما را روانه بیمارستان کند. این دشت همراه با گرمای ناپایدار و بسیار بالا، زمین خطرناک، ناپایدار والبته دارای خزندگان مختلف است. مارها و عنکبوتها، انواع حیوانات با دندانهای تیز، این موارد باعث شده که این منطقه را خطرناک کند. جایی که واقعا ارزش دیدن ندارد.

5- بندر آرتور در تاسمانی

این زندان اجتناب‌ناپذیر برای محکومین بود، و امروز به نظر می‌رسد که ویران شده‌است. این مکان همچنین مکان تیراندازی در تاریخ استرالیا نیز هست. سی و پنج نفر در تیراندازی سال ۱۹۹۶ که به نام کشتار آرتور مشهور شد کشته و ۲۳ تن زخمی شدند. چرا می‌خواهی تعطیلات خود را به جای بدی سپری کنی ؟

6- مرکز هنرهای رزمی در استرالیای غربی

مطمئنا، نمایشگاه‌های هنرهای رزمی ممکن است به نوعی جذاب باشد، اما آیا شما می‌خواهید که روح مردگان که در راهروها پرسه می‌زنند، شما را تماشا کنند ? خوب، احتمالا با خود می گویید این یک افسانه است ولی حقیق دارد، افرادی به اینجا سفر کرده اند و شاهد صداهای عجیب و غریب در این نمایشگاه بوده اند.