+98 21 885 909 37
info@ranika.org
تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، تقاطع بلوار پاکنژاد و بلوار دریا به سمت شرق در بلوار دریا، پلاک 172، طبقه 4، واحد 4
رانیکا ملل پارسه
تخصص ما، تحقق رویای شما

اخبار استرالیا

شما اینجا هستید

پنج دلیل ویژه برای تحصیل در استرالیا

وقتی شما برای تحصیل در خارج از کشور تحقیق انجام می دهیدانتخاب کشور به احتمال زیاد برای شما اولین ملاحظه ای است که انجام می دهید.یکی از این کشورها ممکن است که استرالیا باشد، اما چرا استرالیا؟


؟ تحصیل در استرالیا واقعا چه مزیتی نسبت به دیگر کشورها دارد؟ چرا تقاضای ویزای تحصیلی استرالیا امروزه زیاد شده است؟ پنج دلیل ویژه ای را که با شما در زیر به اشتراک گذاشته ایم بخوانید.

دلایل تحصیل در کشور استرالیا

1. استرالیا آموزش جهانی عالی ای را ارائه می دهد.

استرالیا، دارای تعداد کمی دانشگاه است و از این رو یک آموزش عالی در سطح جهانی ارائه می دهد و به طور مرتب در رتبه بندی جهانی قرار می گیرند. 8 دانشگاه استرالیایی بالاترین رتبه ها را در بین 100 دانشگاه دیگر بر طبق رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS کسب کرده اند. و در زمینه هایی مثل شهرت دانشگاهی، شهرت کارفرمایاین و نسبت دانشجویان بین المللی این مقام ها را کسب کرده بودند و چندین دانشگاه هم در رتبه بندی تحصیلی Times Higher و شانگهای جیائو تانگ رتبه بندی دانشگاهی دانشگاه های جهانی برجسته شده اند.

2. استرالیا دارای فرهنگ های متنوع است.

استرالیا یکی از کشورهای با فرهنگ های متنوع است جمعیت بزرگی از دانشجویان بین المللی دارد. . این به این معنی است که شما با دانش آموزان در سراسر جهان تحصیل می کنید و از بسیاری از راحتی های خانه لذت خواهید برد - از رستوران ها گرفته تا جشنواره های فیلم و نمایشگاه های مواد غذایی. استرالیا هم چنین خونه ای برای بهترین دانشجویان شهرهای مختلف است. که در QS هم بهترین شهرک های دانشجویی نشان داده شده است. به ملبورن بیشتر از شهر های لندن، هنگ کنگ، توکیو، سئول و سنگاپور می آیند و به سیدنی از بریزین، آدلاید و پرث می آیند.

3. استرالیا یک کشور زیبا با امکانات فراوانی برای بازدید و کار کردن است

وقتی که شما به اقامت استرالیا فکر می کنید شما احتمالا سواحل شنی سفید زیبا یا جاهای دیدنی معروفی مثل سالن اپرای سیدنی تصور می کنید. آنچه شما باید بدانید این نیست که استرالیا یک کشور زیبا و متنوع است که برای هر نوع منظره ای کشوری ایده آل است. استرالیا همچنین تعدادی از سایت های میراث جهانی را میزبانی می کند مانند ریف بزرگ سواحل کوئینزلند و پارک ملی Uluru-Kata Tjuta در قلمرو شمالی. شما از تعطیلات طولانی به عنوان یک دانشجو لذت خواهید برد که به این معنی است که برای کشف خانه جدید خود به زمان زیادی نیاز دارید.

4. استرالیا قطب قوی ای در تحقیقات جهانی است

دانشگاه های استرالیا در تحقیقات قوی هستند، در موضوعاتی مثل هنر و علوم انسانی و آموزش و پرورش و علمو عالی می باشد. استرالیا همچنین یکی از بزرگترین مشارکت کنندگان در تحقیقات جهانی است که برای بسیاری از اکتشافاتی مانند پنی سیلین، IVF و وای-فای مهم به حساب می آید. این باعث می شود که استرالیا یک انتخاب عالی برای دانش آموزان بین المللی باشد آیا شما می خواهید بهترین ها را در یک دوره کارشناسی یاد بگیرید یا تحقیق خود را انجام دهید.

5. استرالیا فرصت های شغلی عالی ارائه می دهد.

دانشجویان بین المللی می توانند در هر دو هفته در استرالیا تا 40 ساعت کار کنند که به شما کمک می کند که چیزهایی مانند بیرون رفتن شب با دوستان و یا سفرهای کوتاه به تعطیلات را پرداخت کنید دانشجویان نیز فرصت دارند تا پس از فارغ التحصیلی در استرالیا مهاجرت کنند و از کارت ویزای تحصیلی پس از تحصیل بهره مند شوند.

برخی از دلایلی برای اینکه شما باید استرالیا را محصل تحصیلتان انتخاب کنید

استرالیا به خاطر استاندارد زندگی در آن شناخته می شود. یک ملت انگلیسی زبان، جمعیت آن حدود 12.5 میلیون نفر است. مردم از بیش از 190 کشور در آنجا زندگی می کنند. افرادی با فرهنگ های متنوع در استرالیا اقامت دارند برای دانشجویانی که مایل به تحصیل در آنجا هستند، بسیار جذاب است. کیفیت آموزشی بالا برای کسانی که در استرالیا به قصد آموزش و پرورش می روند نیز باعث افزایش مهاجرت به استرالیا شده است.

هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا 40 تا 60 درصد کمتر از ایالات متحده آمریکا است. استرالیا یک مقصد داغ و جذاب بعد از ایالات متحده، با توجه به تعداد، کیفیت و شرایط زندگی است. بیش از هزار دانشجوی هندی و دانشجویان سراسر جهان برای تحصیل در هر سال به استرالیا می روند.

دانشگاه های استرالیا دوره های متنوعی را با نیازهای هر دانشجو ارائه می دهند. برنامه درسی و زیرساخت آخرین کار برای اینکه دانشکده به روز شود و نتیجه گرا باشد انجام می شود. یکی از مزایای ویژه برای دانش آموزان هندی، شباهت بین سیستم های آموزشی هند و استرالیا است. هر دو به طور گسترده بر سیستم آموزشی بریتانیا مبتنی است. بنابراین، دانشجویان برای ورود به هر سطح نیاز به ارزیابی مدارک، بازبینی مدارک تحصیلی و غیره ندارند.