ویزای تحصیلی استرالیا: ویژه دانش آموزان و دانشجویان . Subclass 500 Student visa

ویزای تحصیلی استرالیا: ویژه دانش آموزان و دانشجویان . Subclass 500 Student visa

🎓ویزای تحصیلی استرالیا 🎓

ویزای تحصیلی استرالیا: ویژه دانش آموزان و دانشجویان . Subclass 500 Student visa استرالیا یکی از مقاصد محبوب دانشجویان بین‌المللی برای ادامه تحصیل است. این کشور دارای سیستم آموزشی با کیفیت و متنوع است که می‌تواند نیازهای هر رشته و سطح تحصیلی را برآورده کند.

ویزای زیرگروه ۵۰۰: این ویزا برای دانش آموزان و دانشجویانی است که قصد دارند در یک دوره تحصیلی رسمی شرکت کنند.

این دوره ها می تواند به صورت کوتاه یا بلند مدت شامل زبان انگلیسی، تحصیل در مدارس ، دوره‌های فنی و حرفه ای ، دوره‌های کاردانی، لیسانس، فوق لیسانس، دکترا، پژوهش و غیره باشد. این ویزا به دانش آموز یا دانشجو اجازه می‌دهد تا برای طول دوره تحصیل خود در استرالیا بماند و به صورت محدود کار کند.

در صورت داشتن سن مجاز، اجازه خواهید داشت تا در طول دوره تحصیلی یا آموزشی خود ۴۸ ساعت در دو هفته کار کنید. لازم به ذکر است که دانشجویان در حال تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد تحقیقاتی یا دکترا و خانواده های آنها محدودیت ساعات کاری ندارند. هنگام درخواست می توانید در استرالیا یا خارج از آن باشید.

شما باید مشخصات اعضای خانواده خود را در درخواست ویزای دانشجویی اعلام کنید حتی اگر قصد سفر با شما به استرالیا را ندارند.

اگر این کار را انجام ندهید، اعضای خانواده شما در آینده واجد شرایط دریافت ویزای همراه برای پیوستن به شما در استرالیا نخواهند بود. این یک ویزای موقت برای تحصیل تا ۵ سال است. به کودکان دبستانی که در سال های ۱ تا ۴ ثبت نام کرده اند، معمولاً ویزای دانش آموزی حداکثر برای مدت ۳ سال اعطا می شود.

نوع دوره و طول آن تعیین کننده مدت اقامت خواهد بود و برای تمدید اقامت در استرالیا و ادامه تحصیل نیازمند اقدام برای ویزای جدید متناسب برای شرایط خود می باشید

برای دانش آموزان و دانشجویانی است که قصد دارند در یک دوره تحصیلی رسمی شرکت کنند. این دوره ها می تواند به صورت کوتاه یا بلند مدت شامل :

✅زبان انگلیسی

✅ تحصیل در مدارس

✅دوره‌های فنی و حرفه ای

✅دوره‌های کاردانی، لیسانس، فوق لیسانس، دکترا، پژوهش و غیره باشد.

این ویزا به دانش آموز یا دانشجو اجازه می‌دهد تا برای طول دوره تحصیل خود در استرالیا بماند و به صورت محدود کار کند.

—-

“رانیکا ملل پاسارگاد”

جهت مشاوره و اخذ انواع ویزاهای استرالیا

از طریق وکیل مهاجرت ثبت شده در سازمان مارا،

با ما در ارتباط باشید… 👇

تلفن: ۰۲۱۸۷۷۰۰۰۸۵

وب سایت: www.ranika.org

×