درباره رانیکا

درباره ما بیشتر بدانید ...

موسسه‌ رانیکا ملل پاسارگاد با بهره‌گیری از تجربیات 17 ساله‌ و موفق مدیران خود در زمینه‌ی اخذ ویزا برای کارجویان کشور استرالیا، پس از پیمودن مراحل متعدد اداری در وزارت کار،تعاون و رفاه اجتماعی، در سال ۱۳۹۶ موفق به اخذ مجوز رسمی کاریابی بین‌المللی خارجی تحت نام سامانده به شماره مجوز ۲۲۰۶۰۹ شد. رانیکا ملل پاسارگاد در حال حاضر با مدیریت جناب آقای علی فیروزبخت در زمینه‌ کاریابی بین المللی مشغول به فعالیت است.

17

سال

تجربه‌ی موفق در زمینه‌ی اخذ ویزا

علی فیروزبخت

مدیرعامل شرکت رانیکا ملل پاسارگاد
مدیر فنی کاریابی بین‌المللی سامانده

آقای علی فیروزبخت با بیش از  17 سال تجربه موفق در زمینه‌ راهبری، مدیریت و به سرانجام رساندن درخواستهای متنوع و متعدد برای کشور استرالیا، مدیریت شرکت رانیکا ملل پاسارگاد را بر عهده دارد.

همچنین این موسسه افتخار دارد تا از همکاری با یکی از خوش‌نام‌ترین و با تجربه‌ترین (نزدیک به دو دهه) مشاوران رسمی و ثبت‌شده در سازمان مارا بهره مند باشد. آقای دانیال اسکندری با شماره ثبت 0100438 از سال 2001 میلادی مدیریت و راهبری دفتر استرالیا را برعهده دارند.

ما خود را موظف و متعهد می‌دانیم که از اولین قدم تا حصول آخرین نتایج مطلوب در کنار شما و با شما گام برداریم. ما مفتخریم که با دسته‌بندی استعدادها و مهارت‌ها، بررسی دقیق، نظارت بر روند کار و فراهم آوردن طیف وسیعی از مهارت‌های گوناگون و مشاغل مختلف، موفق شده‌ایم عملکردی موثر و رضایت‌بخش بر جای بگذاریم.

 

ما، به عنوان موسسه‌ی کاریابی بین‌المللی برای کشور استرالیا، با سنجش توانایی‌ها و علایق افراد و مشاوره‌های منحصربه‌فرد بهترین و عملی‌ترین پیشنهاد را به متقاضیان ارائه می‌کنیم. ما با بهره‌گیری از تخصص، دانش و تجربه‌ی سال‌ها فعالیت در این عرصه، روابط بلند‌مدت و صمیمانه با مراکز اشتغال استرالیا و شناخت کامل از قوانین و روندهای اداری و مالی می‌کوشیم تا موثرترین راه را با کمترین‌ هزینه‌های مالی و زمانی طی کنیم.

آنچه ما در فرآیند امور کاریابی، سرمایه‌گذاری و تحصیل در استرالیا به آن پایبندیم:

  1. پیشبرد قانونی پرونده از طریق وکیل مهاجرت ثبت شده در استرالیا
  2. در اولویت قرار دادن رضایت متقاضیان
  3. آموزش و یادگیری مستمر و ارتقای سطح دانش
  4. حفظ اصول اخلاقی (تعهد به رعایت حفظ امانت در مدارک و اطلاعات متقاضیان)
  5. ارتباط صادقانه و حرفه‌ای با متقاضیان

برای مطالعه منشور اخلاقی مشاورین مهاجرتی روی لینک زیر کلیک فرمایید

Code of Conduct for registered migration agents

×