(+9821)88590937
info@ranika.org
ساعات کاری از 9 تا 18

درباره ما

کاریابی بین الملل چیست:

یکی از انواع مهاجرت به کشورهای خارجی، مهاجرت از طریق ویزای کار است. برای اینکه بتوانید از این طریق به کشور مورد نظر خود مهاجرت کنید، ابتدا باید شرایط اخذ ویزای کار کشور مربوطه را مطالعه کنید و سپس برای اخذ ویزا اقدام کنید.  

 


درباره ما:
کاریابی بین المللی سامانده ثبت حقوقی با نام موسسه رانیکا ملل پاسارگاد  با مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  دارای تیمی متخصص جهت پشتیبانی متقاضیان کار در استرالیا می باشد. در کاریابی بین المللی سامانده اعتقاد بر این است که کاریابی تنها به معنای اعلام فرصت¬های شغلی نیست و خود را موظف و متعهد می دانیم که از ابتدا تا انتهای مسیر کنار شما باشیم و توانسته ایم با دسته بندی استعدادها و مهارت¬ها،  بررسی دقیق و نظارت بر روند کار و فراهم آوردن طیف وسیعی از مهارت¬های گوناگون و مشاغل مختلف  تاکنون عملکرد بسیار موفقیت آمیزی داشته باشیم. ما، به عنوان موسسه کاریابی بین¬ المللی برای کشور استرالیا، با سنجش توانایی¬ها و علایق افراد و با استفاده از دانش و تجربه خود از یک سو و دارا بودن روابط بلند مدت و صمیمانه با مراکز اشتغال یاریگر شما هستیم.
کشور استرالیا یکی از کشورهای مهاجرپذیر است که افراد زیادی از سراسر جهان تقاضای ورود به آن و اقامت در این کشور را دارند. این کشور به عنوان مقصد محبوب ایرانی ها برای اقامت و سرمایه گذاری شناخته میشود. ، استانداردهای فوق العاده برای زندگی شهروندان، بالا بودن دستمزدها برای افراد متخصص و خدمات درمانی و آموزشی با کیفیت  باعث شده است تا هر ساله عده ی زیادی برای مهاجرت به این کشور اقدام کنند. 

ارزش های ما:
پیشبرد قانونی پرونده از طریق وکیل بین المللی در استرالیا
در اولویت قرار دادن رضایت متقاضیان
آموزش و یادگیری مستمر و ارتقای سطح دانش
حفظ اصول اخلاقی (تعهد به رعایت حفظ امانت در مدارک و اطلاعات متقاضیان)
 ارتباط صادقانه و حرفه ای با متقاضیان

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top