5 تا از بهترین پارک های آبی استرالیا

5 تا از بهترین پارک های آبی استرالیا

با شروع فصل تابستان و گرم شدن هوا، یکی از بهترین تفریحات همراه خانواده یا دوستان، رفتن به پارک آبی می باشد که با یک تحقیق ساده به راحتی می توانید فهرستی طولانی از بهترین پارک های آبی را پیدا کرده و به آنها مراجعه کنید ولی نکته حائز اهمیت انتخاب کدام پارک آبی می باشد.با توجه به اینکه در حال حاضر کشور استرالیا فصل زمستان را سپری می کند ولی قصد داریم پنج پارک آبی برتر کشور استرالیا را که توانسته اند جوایز تفریحی متعددی را کسب کنند و به یکی از جاذبه های گردشگری برای خانواده ها و گردشگران تبدیل شوند را برای شما علاقه‌مندان به تفریحات آبی معرفی کنیم.

اولین پارک آبی که به آن می پردازیم، پارک آبی Wet’n Wild در ایالت کوئینزلند می باشد که با جای دادن حجم ۳ میلیون لیتر آب در خود، بعنوان بزرگترین پارک آبی استرالیا بشمار می رود.

این پارک آبی با هدف ایجاد بزرگترین پارک آبی برای برای تمام سنین، مجموعه‌ای از سرسره‌ها و جاذبه‌های کلاس جهانی را مانند سریع ترین سرسره های آبی، موج های غول پیکر، رودخانه های آرام و تالاب های کم عمق گرد هم آورده است.

دومین پارک آبی که به آن می پردازیم، پارک آبی Waterslide Park در اقامتگاه ساحلی Airlie ایالت کوئینزلند واقع شده است.

این اقامتگاه به عنوان یکی از برترین پارک های تفریحی استرالیا شناخته می شود و توانسته است جایزه گردشگری Whitsunday را به مدت ۲۴ سال متوالی برنده شود.Waterslide Park از ۱۳ سرسره آبی رنگارنگ، طیف متنوع و هیجان انگیز مناسب خانواده های استرالیایی ساخته شده است که می توانند در آن به انواع تفریحات آبی دیگری مانند استخر کودکان، غواضی و … بپردازند.

سومین پارک آبی که به آن می پردازیم، پارک آبی Adventure Park Geelong در شهر ملبورن ایالت ویکتوریا می باشد.پارک آبی Adventure Park با سرسره های آبی حماسی، هیجان انگیز و ارائه رویدادهای شگفت انگیز و شعار « سوار بر بهترین وسایل آبی جهان شوید! » به یکی از بهترین مکان های تفریحی ملبورن در فصل تابستان برای خانواده ها و جوانان بشمار می رود و همچنین این پارک آبی توانسته در سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۲ جایزه طلایی جوایز گردشگری ایالت ویکتوریا را به خود اختصاص بدهد.

چهارمین پارک آبی که به آن می پردازیم، پارک آبی GumbuyaWorld با بیش از ۴۵ سال قدمت در شمال ایالت ویکتوریا واقع شده است.پارک آبی GumbuyaWorld با گرد هم آوردن تفریحات آبی و غیر آبی متنوع از جمله باغ وحش، شهربازی، پارک آبی، رودخانه تفریحی ۳۰۰ متری، استخر موج و … در کنار هم، به یکی از پرطرفدار ترین پارک های آبی استرالیا برای خانواده ها تبدیل شده است تا بتوانند یک زندگی هیجان انگیزی را درکنار یکدیگر تجربه کنند.

پنجمین پارک آبی که به آن می پردازیم، پارک آبی WhiteWater World در شهر Coomeraایالت کوئینزلند می باشد که در دسامبر ۲۰۰۶ افتتاح شده و بخش بزرگی از Dreamworld را به خود اختصاص داده است.پارک آبی WhiteWater World بخاطر داشتن فناوری های نوآورانه، سرسره های جدید و جاذبه های آبی برای همه سنین، به یکی از پرطرفدار ترین مکان های تفریحی کوئینزلند تبدیل شده است تا خانواده ها بتوانند از تک تک لحظات لذت برده و در کنار هم شادی را تجربه کنند.

×